- Part # GPC130DG
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 2.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
GPC130DG
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY
AC-DC
OUT -12
+5
+24VDC
IN 85 TO 264VAC
PANEL
OPEN-FRAME
130W
4
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 13/09/2019
GPC130DG
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Part # GPC130DG
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 2.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
GPC130DG
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY
AC-DC
OUT -12
+5
+24VDC
IN 85 TO 264VAC
PANEL
OPEN-FRAME
130W