- Part # AC1210KKX7R9BB474
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
AC1210KKX7R9BB474
(PRICE/TC) CAP
0.47UF
50V
MLCC
1210
CAPACITANCE:0.47ΜF
VOLTAGE(DC):50V
CAPACITOR CASE / PACKAGE:1210 [3225 METRIC]
CAPACITANCE TOLERANCE:± 10%
DIELECTRIC CHARACTERISTIC:X7R
PRODUCT RANGE:AC SERIES
PRODUCT LENGTH:3.2MM ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 05/12/2024
AC1210KKX7R9BB474
Especificaciones
- Part # AC1210KKX7R9BB474
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
AC1210KKX7R9BB474
(PRICE/TC) CAP
0.47UF
50V
MLCC
1210
CAPACITANCE:0.47ΜF
VOLTAGE(DC):50V
CAPACITANCE TOLERANCE:± 10%
DIELECTRIC CHARACTERISTIC:X7R
PRODUCT RANGE:AC SERIES