- Part # VET30US120C2-JA
- Category Power Supplies
- Category Power Supply Accessory
- Weight 0.25 lbs
Información del Producto
Descripción:
VET30US120C2JA
ADAPTOR
AC-DC
12V
2.5A
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX:30W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:12V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:2.5A
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2:-
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 2:-
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 3:- ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 23/03/2022
VET30US120C2-JA
Especificaciones
- Part # VET30US120C2-JA
- Category Power Supplies
- Weight 0.25 lbs
Información del Producto
Descripción:
VET30US120C2JA
ADAPTOR
AC-DC
12V
2.5A
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX:30W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:12V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:2.5A