- Part # DNR30US48
- Category Integrated Circuits
- Category Power Supply/Voltage Converter PC Board Mount
- Weight 0.50 lbs
Información del Producto
Descripción:
DNR30US48
AC/DC DIN RAIL POWER SUPPLY
INDUSTRIAL
FIXED
85 V
264 V
30 W
48 V
625 MA ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 03/10/2024
DNR30US48
Especificaciones
- Part # DNR30US48
- Category Integrated Circuits
- Weight 0.50 lbs
Información del Producto
Descripción:
DNR30US48
AC/DC DIN RAIL POWER SUPPLY
INDUSTRIAL
FIXED
85 V
264 V
30 W
48 V
625 MA ROHS COMPLIANT: YES