- Part # ALM85US24C2-8
Descripción:
ALM85US24C28
ADAPTOR
MEDICAL
AC-DC
24V
3.54A
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX:85W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:24V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:3.54A
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2:-
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 2:-
OUTPUT CONNECTOR:4 WAY DIN ROHS COMPLIANT: YES
ALM85US24C2-8
Especificaciones
- Part # ALM85US24C2-8
Descripción:
ALM85US24C28
ADAPTOR
MEDICAL
AC-DC
24V
3.54A
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX:85W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:24V