- Part # YU1AC332M100D20C7B
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
YU1AC332M100D20C7B
CAP
3300PF
20%
CAPACITANCE:3300PF
PRODUCT RANGE:AC SERIES
CAPACITANCE TOLERANCE:± 20%
SUPPRESSION CLASS:X1 / Y2
VOLTAGE RATING X:440V
VOLTAGE RATING Y:300V
OPERATING TEMPERATURE MIN:-40°C
OPERATING TEMPERATURE MAX:125°C
ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 05/12/2024
YU1AC332M100D20C7B
Especificaciones
- Part # YU1AC332M100D20C7B
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
YU1AC332M100D20C7B
CAP
3300PF
20%
CAPACITANCE:3300PF
PRODUCT RANGE:AC SERIES
CAPACITANCE TOLERANCE:± 20%
SUPPRESSION CLASS:X1 / Y2
VOLTAGE RATING X:440V
VOLTAGE RATING Y:300V