- Part # RD21N101J101A5HAND
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
RD21N101J101A5HAND
CAP
100PF
100V
5%
C0G/NP0
CAPACITANCE:100PF
VOLTAGE RATING:100V
PRODUCT RANGE:RD21 SERIES
CAPACITANCE TOLERANCE:± 5%
CAPACITOR TERMINALS:RADIAL LEADED
DIELECTRIC CHARACTERISTIC:C0G / NP0
LEAD SPACING:5MM
OPERATING ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 05/12/2024
RD21N101J101A5HAND
Especificaciones
- Part # RD21N101J101A5HAND
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
RD21N101J101A5HAND
CAP
100PF
100V
5%
C0G/NP0
CAPACITANCE:100PF
VOLTAGE RATING:100V
PRODUCT RANGE:RD21 SERIES
CAPACITANCE TOLERANCE:± 5%
LEAD SPACING:5MM