- Part # SA33AHE354
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SA33AHE354
(PRICE/TR) TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSION DIODE
TVS POLARITY:UNIDIRECTIONAL
REVERSE STAND-OFF VOLTAGE VRWM:33V
BREAKDOWN VOLTAGE RANGE:36.7V TO 40.6V
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:53.3V
PEAK PULSE CURRENT IPPM:9.4A
DIODE CASE STYLE:DO-204AC ROHS COMPLIANT:
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 05/12/2024
SA33AHE354
Especificaciones
- Part # SA33AHE354
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SA33AHE354
TVS POLARITY:UNIDIRECTIONAL
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:53.3V
PEAK PULSE CURRENT IPPM:9.4A