- Part # BFC247075684
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
BFC247075684
(PRICE/TR) MKT 680NF 10% 63VDC PITCH 5MM / AMMOPACK
TAPING HEIGHT 18,5 MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 05/12/2024
BFC247075684
Especificaciones
- Part # BFC247075684
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
BFC247075684
TAPING HEIGHT 18,5 MM