- Part # BFC238046163
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
BFC238046163
MKP 16NF 5% 250VDC PITCH 5MM / AMMOPACK
TAPING HEIGHT 18,5 MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 21/03/2022
BFC238046163
Especificaciones
- Part # BFC238046163
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
BFC238046163
TAPING HEIGHT 18,5 MM