- Part # CRCW1206249RFKEA
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.01 lbs
Información del Producto
Descripción:
CRCW1206249RFKEA
(PRICE/TC) RES
THICK FILM
249R
1%
0.25W
1206
RESISTANCE:249OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 1%
POWER RATING:250MW
RESISTOR CASE / PACKAGE:1206 [3216 METRIC]
RESISTOR TECHNOLOGY:THICK FILM
RESISTOR TYPE:GENERAL PURPOSE
VOLTAGE RATING:200V ROHS COMPLI
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 22/05/2019
CRCW1206249RFKEA
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # CRCW1206249RFKEA
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.01 lbs
Información del Producto
Descripción:
CRCW1206249RFKEA
(PRICE/TC) RES
THICK FILM
249R
1%
0.25W
1206
RESISTANCE:249OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 1%
POWER RATING:250MW
RESISTOR TECHNOLOGY:THICK FILM
RESISTOR TYPE:GENERAL PURPOSE