- Part # PR03000204309JAC00
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
PR03000204309JAC00
METAL FILM RESISTOR
43 OHM
3 W
5%
FULL REEL
RESISTANCE:43OHM
PRODUCT RANGE:PR03 SERIES
POWER RATING:3W
RESISTANCE TOLERANCE:¦ 5%
RESISTOR CASE STYLE:AXIAL LEADED
VOLTAGE RATING:750V
RESISTOR ELEMENT TYPE:METAL FILM ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 18/11/2019
PR03000204309JAC00
Especificaciones
- Part # PR03000204309JAC00
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
PR03000204309JAC00
METAL FILM RESISTOR
43 OHM
3 W
5%
FULL REEL
RESISTANCE:43OHM
PRODUCT RANGE:PR03 SERIES
POWER RATING:3W
RESISTANCE TOLERANCE:¦ 5%
VOLTAGE RATING:750V