- Part # PR03000201100JAC00
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
PR03000201100JAC00
(PRICE/TC)
METAL FILM RESISTOR
110 OHM
3 W
5%
RESISTANCE:110OHM
PRODUCT RANGE:PR03 SERIES
POWER RATING:3W
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%
RESISTOR CASE / PACKAGE:AXIAL LEADED
VOLTAGE RATING:750V
RESISTOR TECHNOLOGY:METAL FILM ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 05/12/2024
PR03000201100JAC00
Especificaciones
- Part # PR03000201100JAC00
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
PR03000201100JAC00
(PRICE/TC)
METAL FILM RESISTOR
110 OHM
3 W
5%
RESISTANCE:110OHM
PRODUCT RANGE:PR03 SERIES
POWER RATING:3W
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%
VOLTAGE RATING:750V