- Part # CRGP2010F10R
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
CRGP2010F10R
RES
10R
1%
1.25W
2010
THICK FILM
RESISTOR CASE STYLE:2010 [5025 METRIC]
RESISTANCE:10OHM
PRODUCT RANGE:CRGP SERIES
VOLTAGE RATING:400V
RESISTOR ELEMENT MATERIAL:THICK FILM
POWER RATING:1.25W
RESISTANCE TOLERANCE:ª 1%
ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 12/07/2019
CRGP2010F10R
Especificaciones
- Part # CRGP2010F10R
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
CRGP2010F10R
RES
10R
1%
1.25W
2010
THICK FILM
RESISTANCE:10OHM
PRODUCT RANGE:CRGP SERIES
VOLTAGE RATING:400V
POWER RATING:1.25W
RESISTANCE TOLERANCE:ª 1%