- Part # WMHP20-R05J
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
WMHP20R05J
RES
THICK FILM
0.05OHM
20W
TO-220
RESISTANCE:0.05OHM
PRODUCT RANGE:WMHP SERIES
POWER RATING:20W
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%
RESISTOR CASE / PACKAGE:TO-220
VOLTAGE RATING:350V
RESISTOR TECHNOLOGY:THICK FILM
QUALIFICATION:- ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 05/12/2024
WMHP20-R05J
Especificaciones
- Part # WMHP20-R05J
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
WMHP20R05J
RES
THICK FILM
0.05OHM
20W
TO-220
RESISTANCE:0.05OHM
PRODUCT RANGE:WMHP SERIES
POWER RATING:20W
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%
RESISTOR CASE / PACKAGE:TO-220
VOLTAGE RATING:350V