- Part # SQM5-1R0JB2
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SQM51R0JB2
(PRICE/EACH)
THROUGH HOLE WIREWOUND RESISTOR
SQM SERIES
1 OHM
5 W
- 5%
350 V
RADIAL LEADED ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 05/12/2024
SQM5-1R0JB2
Especificaciones
- Part # SQM5-1R0JB2
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SQM51R0JB2
(PRICE/EACH)
SQM SERIES
1 OHM
5 W
- 5%
350 V