- Part # LRMAP2512-R006FT4
Descripción:
LRMAP2512R006FT4
(PRICE/TC) CURRENT SENSE RES
0R006
3W
2512
RESISTANCE:0.006OHM
PRODUCT RANGE:LRMA SERIES
RESISTOR CASE / PACKAGE:2512 [6432 METRIC]
POWER RATING:3W
RESISTANCE TOLERANCE:± 1%
RESISTOR TECHNOLOGY:METAL ALLOY
PRODUCT LENGTH:6.4MM ROHS COMPLIANT: YE
LRMAP2512-R006FT4
Especificaciones
- Part # LRMAP2512-R006FT4
Descripción:
LRMAP2512R006FT4
(PRICE/TC) CURRENT SENSE RES
0R006
3W
2512
RESISTANCE:0.006OHM
PRODUCT RANGE:LRMA SERIES
POWER RATING:3W
RESISTANCE TOLERANCE:± 1%