- Part # WSU240-1500-R13
- Category Electrical Products
- Category Plug/Receptacle
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
WSU2401500R13
WALL MOUNT ADAPTOR
AC-DC
24V
1.5A
POWER SUPPLY APPROVALS:ITE
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX:36W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:24V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:1.5A
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2:-
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 2:- ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 03/07/2024
WSU240-1500-R13
Especificaciones
- Part # WSU240-1500-R13
- Category Electrical Products
- Category Plug/Receptacle
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
WSU2401500R13
WALL MOUNT ADAPTOR
AC-DC
24V
1.5A
POWER SUPPLY APPROVALS:ITE
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX:36W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:24V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:1.5A