- Part # TI-S12024
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
TIS12024
TRENDNET
120W
20V
5A AC/DC DIN-RAIL POWER SUPPLY WITH PFC FUNCTION
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 28/02/2023
TI-S12024
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # TI-S12024
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
TIS12024
TRENDNET
120W
20V