- Part # TPI 180-124A-M
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
TPI180124AM
POWER SUPPLY
AC-DC
24V
7.5A
POWER SUPPLY APPLICATIONS:ITE
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
POWER RATING (FORCED COOLING):-
POWER RATING (CONVECTION COOLING):180W
INPUT VOLTAGE VAC:85V AC TO 264V AC
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:24V ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 05/12/2024
TPI 180-124A-M
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # TPI 180-124A-M
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
TPI180124AM
POWER SUPPLY
AC-DC
24V
7.5A
POWER SUPPLY APPLICATIONS:ITE
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT