- Part # TMPS10-124
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
TMPS10124
POWER SUPPLY
AC-DC
24V
0.41A
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX:10W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:24V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:410MA
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2:-
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 2:-
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 3:-
ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 05/12/2024
TMPS10-124
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # TMPS10-124
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
TMPS10124
POWER SUPPLY
AC-DC
24V
0.41A
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX:10W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:24V