- Part # V23092-A1024-A301
- Category Panel Accessories
- Category Relay/Socket
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
V23092A1024A301
POWER/SIGNAL RELAY
SPDT
MOMENTARY
0.007A (COIL)
24VDC (COIL)
170MW (COIL)
6A (CONTACT)
300VDC (CONTACT)
DC INPUT
AC/DC OUTPUT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 08/05/2026
V23092-A1024-A301
Especificaciones
- Part # V23092-A1024-A301
- Category Panel Accessories
- Category Relay/Socket
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
V23092A1024A301
POWER/SIGNAL RELAY
SPDT
MOMENTARY
0.007A (COIL)
24VDC (COIL)
170MW (COIL)
6A (CONTACT)
300VDC (CONTACT)