- Part # ROX2SJ10R
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
ROX2SJ10R
RESISTOR
METAL OXIDE
10R
5%
AXIAL
RESISTANCE:10OHM
VOLTAGE RATING:350V
RESISTOR CASE STYLE:AXIAL LEADED
POWER RATING:2W
RESISTANCE TOLERANCE: 5%
PRODUCT RANGE:ROX SERIES
RESISTOR ELEMENT TYPE:METAL OXIDE
ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 21/08/2023
ROX2SJ10R
Especificaciones
- Part # ROX2SJ10R
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
ROX2SJ10R
RESISTOR
METAL OXIDE
10R
5%
AXIAL
RESISTANCE:10OHM
VOLTAGE RATING:350V
POWER RATING:2W
RESISTANCE TOLERANCE: 5%