- Part # RN73C2A8R25BTDF
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
RN73C2A8R25BTDF
RESISTOR
8R25
0.1%
0.1W
0805
THIN FILM
RESISTOR CASE STYLE:0805 [2012 METRIC]
RESISTANCE:8.25OHM
PRODUCT RANGE:RN73 SERIES
VOLTAGE RATING:100V
RESISTOR ELEMENT MATERIAL:THIN FILM
POWER RATING:100MW
RESISTANCE TOLERANCE:¦ 0.1%
ROHS COMPLIANT: Y
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 24/03/2022
RN73C2A8R25BTDF
Especificaciones
- Part # RN73C2A8R25BTDF
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
RN73C2A8R25BTDF
RESISTOR
8R25
0.1%
0.1W
0805
THIN FILM
RESISTANCE:8.25OHM
PRODUCT RANGE:RN73 SERIES
VOLTAGE RATING:100V
POWER RATING:100MW
RESISTANCE TOLERANCE:¦ 0.1%