- Part # C1608X7R1V105K080AE
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
C1608X7R1V105K080AE
(PRICE/TC) CAP
1UF
35V
MLCC
0603
CAPACITANCE:1ΜF
VOLTAGE(DC):35V
CAPACITOR CASE / PACKAGE:0603 [1608 METRIC]
CAPACITANCE TOLERANCE:± 10%
DIELECTRIC CHARACTERISTIC:X7R
PRODUCT RANGE:C SERIES
PRODUCT LENGTH:1.6MM
PRODUCT WIDTH:0.85MM ROHS COMPLI
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 05/12/2024
C1608X7R1V105K080AE
Especificaciones
- Part # C1608X7R1V105K080AE
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
C1608X7R1V105K080AE
(PRICE/TC) CAP
1UF
35V
MLCC
0603
CAPACITANCE:1ΜF
VOLTAGE(DC):35V
CAPACITANCE TOLERANCE:± 10%
DIELECTRIC CHARACTERISTIC:X7R
PRODUCT RANGE:C SERIES
PRODUCT LENGTH:1.6MM