- Part # SWS100-24
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 1.30 lbs
Información del Producto
Descripción:
SWS10024
DISCONTINUED BY MANUFACTURE
AC-DC CONVERTER
ENCLOSED
1 O/P
100W
4.3A
24V
POWER SUPPLY OUTPUT TYPE:ADJUSTABLE
FIXED
INPUT VOLTAGE AC MIN:85V
INPUT VOLTAGE AC MAX:265V
OUT
REPLACED BY TDK-LAMBDA RWS100B24
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 22/11/2021
SWS100-24
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # SWS100-24
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 1.30 lbs
Información del Producto
Descripción:
SWS10024
DISCONTINUED BY MANUFACTURE
AC-DC CONVERTER
ENCLOSED
1 O/P
100W
4.3A
24V
FIXED
INPUT VOLTAGE AC MIN:85V
INPUT VOLTAGE AC MAX:265V