- Part # CSS150-24
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
CSS15024
POWER SUPPLY
AC-DC
MEDICAL
24V
4.2A
POWER SUPPLY APPROVALS:MEDICAL
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
POWER RATING (CONVECTION COOLING):100W
POWER RATING (FORCED COOLING):150W
INPUT VOLTAGE VAC:90V AC TO 264V AC
PRODUCT RANGE:- ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 22/10/2025
CSS150-24
Especificaciones
- Part # CSS150-24
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
CSS15024
POWER SUPPLY
AC-DC
MEDICAL
24V
4.2A
POWER SUPPLY APPROVALS:MEDICAL
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT