- Part # ALPHA600W
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 3.18 lbs
Información del Producto
Descripción:
ALPHA600W
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY
SINGLE PHASE
90 TO 264VAC
OUTPUT AND PEAK POWER 600W
NUMBER OF OUTPUTS UP TO 10
ENCLOSED / UNIT TYPE
0 TO 70`C TEMPERATURE RANGE
FORCED AIR
47-63 HZ
10A AC OR 5A DC
100-230/~OR 177-328VDC
H60098
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 02/02/2024
ALPHA600W
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # ALPHA600W
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 3.18 lbs
Información del Producto
Descripción:
ALPHA600W
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY
SINGLE PHASE
90 TO 264VAC
OUTPUT AND PEAK POWER 600W
NUMBER OF OUTPUTS UP TO 10
ENCLOSED / UNIT TYPE
0 TO 70`C TEMPERATURE RANGE
FORCED AIR
47-63 HZ
10A AC OR 5A DC