- Part # B72660M1300K072
Descripción:
B72660M1300K072
VARISTOR
TVS
93V
4032
VOLTAGE RATING VAC:30V
VOLTAGE RATING V DC:34V
PRODUCT RANGE:-
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:93V
VARISTOR CASE STYLE:4032
VARISTOR TYPE:METAL OXIDE VARISTOR (MOV)
PEAK SURGE CURRENT @ 8/20ΜS:250A
OPERATING ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 02/12/2025
B72660M1300K072
Especificaciones
- Part # B72660M1300K072
Descripción:
B72660M1300K072
VARISTOR
TVS
93V
4032
VOLTAGE RATING VAC:30V
VOLTAGE RATING V DC:34V
PRODUCT RANGE:-
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:93V
VARISTOR CASE STYLE:4032