- Part # B72260B0251K001
Descripción:
B72260B0251K001
VARISTOR
METAL OXIDE
650V
BLOCK
VOLTAGE RATING VAC:250V
VOLTAGE RATING V DC:320V
PRODUCT RANGE:B722 HIGHE SERIES
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:650V
VARISTOR CASE STYLE:BLOCK
VARISTOR TYPE:METAL OXIDE VARISTOR (MOV)
PEAK SURGE ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 02/12/2025
B72260B0251K001
Especificaciones
- Part # B72260B0251K001
Descripción:
B72260B0251K001
VARISTOR
METAL OXIDE
650V
BLOCK
VOLTAGE RATING VAC:250V
VOLTAGE RATING V DC:320V
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:650V