- Part # B72225S4511K101
Descripción:
B72225S4511K101
VARISTOR
MOV
1.355KV
DISC 25MM
VOLTAGE RATING VAC:510V
VOLTAGE RATING V DC:670V
PRODUCT RANGE:SUPERIOR S25 SERIES
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:1.355KV
VARISTOR CASE STYLE:DISC 25MM
VARISTOR TYPE:METAL OXIDE VARISTOR (MOV)
PEAK ROHS COMPLIANT: YES
B72225S4511K101
Especificaciones
- Part # B72225S4511K101
Descripción:
B72225S4511K101
VARISTOR
MOV
1.355KV
DISC 25MM
VOLTAGE RATING VAC:510V
VOLTAGE RATING V DC:670V
VARISTOR CASE STYLE:DISC 25MM