- Part # B72225S4441K101
Descripción:
B72225S4441K101
VARISTOR
METAL OXIDE
1.18KV
DISC 25MM
VOLTAGE RATING VAC:440V
VOLTAGE RATING V DC:585V
PRODUCT RANGE:SUPERIOR S25 SERIES
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:1.18KV
VARISTOR CASE STYLE:DISC 25MM
VARISTOR TYPE:METAL OXIDE VARISTOR (MOV)
ROHS COMPLIANT: YES
B72225S4441K101
Especificaciones
- Part # B72225S4441K101
Descripción:
B72225S4441K101
VARISTOR
METAL OXIDE
1.18KV
DISC 25MM
VOLTAGE RATING VAC:440V
VOLTAGE RATING V DC:585V
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:1.18KV
VARISTOR CASE STYLE:DISC 25MM