- Part # B72225S4151K101
- Category Machine Parts
- Category Clamp
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B72225S4151K101
VARISTOR
METAL OXIDE
395V
DISC 25MM
VOLTAGE RATING VAC:150V
VOLTAGE RATING V DC:200V
PRODUCT RANGE:SUPERIOR S25 SERIES
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:395V
VARISTOR CASE STYLE:DISC 25MM
VARISTOR TYPE:METAL OXIDE VARISTOR (MOV)
PEAKROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 02/12/2025
B72225S4151K101
Especificaciones
- Part # B72225S4151K101
- Category Machine Parts
- Category Clamp
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B72225S4151K101
VARISTOR
METAL OXIDE
395V
DISC 25MM
VOLTAGE RATING VAC:150V
VOLTAGE RATING V DC:200V
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:395V
VARISTOR CASE STYLE:DISC 25MM