- Part # B72205S0200K101
- Category Machine Parts
- Category Clamp
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B72205S0200K101
(PRICE/EACH)
VARISTOR
20VAC
26VDC
65V
5MM DISC
VOLTAGE RATING VAC:20V
VOLTAGE RATING VDC:26V
PRODUCT RANGE:STANDARD SERIES
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:65V
VARISTOR CASE STYLE:DISC 5MM
PEAK SURGE CURRENT @ 8/20S:100A ROHS COMPLIANT: YES
B72205S0200K101
Especificaciones
- Part # B72205S0200K101
- Category Machine Parts
- Category Clamp
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B72205S0200K101
(PRICE/EACH)
VARISTOR
20VAC
26VDC
65V
5MM DISC
VOLTAGE RATING VAC:20V
VOLTAGE RATING VDC:26V
PRODUCT RANGE:STANDARD SERIES
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:65V
VARISTOR CASE STYLE:DISC 5MM