- Part # B72205S0140K101
- Category Machine Parts
- Category Clamp
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B72205S0140K101
VARISTOR
14VAC
18VDC
43 VOLT
5MM DISC
VOLTAGE RATING VAC:14V
VOLTAGE RATING VDC:18V
PRODUCT RANGE:STANDARD SERIES
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:43 VOLT
VARISTOR CASE STYLE:DISC 5MM
PEAK SURGE CURRENT @ 8/20S:100A ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 02/12/2025
B72205S0140K101
Especificaciones
- Part # B72205S0140K101
- Category Machine Parts
- Category Clamp
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B72205S0140K101
VARISTOR
14VAC
18VDC
43 VOLT
5MM DISC
VOLTAGE RATING VAC:14V
VOLTAGE RATING VDC:18V
PRODUCT RANGE:STANDARD SERIES
VARISTOR CASE STYLE:DISC 5MM