- Part # B57211P0100M301
- Category Components
- Category Thermistor/Current Limiter
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B57211P0100M301
(PRICE/TC)
THERMISTOR
10R
20%
NTC
RAD
PRODUCT RANGE:B57211P0 SERIES
DISC SIZE:13MM
ZERO POWER RESISTANCE AT 25°C:10OHM
APPROVALS:UL
MAXIMUM ENERGY RATING AT 25°C:-
MAXIMUM STEADY STATE CURRENT AT 25°C:4A
SVHC:NO SVHC (27-JUN-2018)
ROHS COMPLI
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 02/12/2025
B57211P0100M301
Especificaciones
- Part # B57211P0100M301
- Category Components
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B57211P0100M301
(PRICE/TC)
THERMISTOR
10R
20%
NTC
RAD
PRODUCT RANGE:B57211P0 SERIES
DISC SIZE:13MM
APPROVALS:UL