- Part # B43504B2477M
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.20 lbs
Información del Producto
Descripción:
B43504B2477M
CAPACITOR
RADIAL SNAP-IN
ELECTROLYTIC
470UF
250V
30.00 X 32.00 MM
10.00 MM LS
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 15/08/2025
B43504B2477M
Especificaciones
- Part # B43504B2477M
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.20 lbs
Información del Producto
Descripción:
B43504B2477M
CAPACITOR
RADIAL SNAP-IN
ELECTROLYTIC
470UF
250V
30.00 X 32.00 MM
10.00 MM LS