- Part # B32923C3225M
Descripción:
B32923C3225M
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM 2.2UF
305V
20%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32923C SERIES
CAPACITANCE:2.2 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%
SUPPRESSION CLAS
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 06/06/2018
B32923C3225M
Especificaciones
- Part # B32923C3225M
Descripción:
B32923C3225M
305V
20%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32923C SERIES
CAPACITANCE:2.2 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%