- Part # B32923C3105M
Descripción:
B32923C3105M
CAPACITOR
FILM
RADIAL BOX
1UF
310VAC
20%
LEAD SPACE 22.5MM
26.5X11X20.5 MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 18/04/2024
B32923C3105M
Especificaciones
- Part # B32923C3105M
Descripción:
B32923C3105M
CAPACITOR
FILM
RADIAL BOX
1UF
310VAC
20%
LEAD SPACE 22.5MM