- Part # B32922C3334M
Descripción:
B32922C3334M
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM
0.33UF
305V
20%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32922C SERIES
CAPACITANCE:0.33 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%
SUPPRESSION C
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 01/11/2016
B32922C3334M
Especificaciones
- Part # B32922C3334M
Descripción:
B32922C3334M
0.33UF
305V
20%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32922C SERIES
CAPACITANCE:0.33 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%