- Part # B32922C3224M
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B32922C3224M
CAPACITOR PP FILM
0.22UF
305V
20%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32922C SERIES
CAPACITANCE:0.22 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%
SUPPRESSION CLASS:X2
CAPAC
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 01/11/2016
B32922C3224M
Especificaciones
- Part # B32922C3224M
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B32922C3224M
CAPACITOR PP FILM
0.22UF
305V
20%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32922C SERIES
CAPACITANCE:0.22 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%