- Part # B32912B3224M
Descripción:
B32912B3224M
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM 0.22UF 330VAC 20%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32912 SERIES
CAPACITANCE:0.22 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%
SUPPRESSION CLA
B32912B3224M
Especificaciones
- Part # B32912B3224M
Descripción:
B32912B3224M
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32912 SERIES
CAPACITANCE:0.22 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%