- Part # B32912B3154M
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B32912B3154M
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM 0.15UF 330VAC 20%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32912 SERIES
CAPACITANCE:0.15 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%
SUPPRESSION CLA
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 01/11/2016
B32912B3154M
Especificaciones
- Part # B32912B3154M
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B32912B3154M
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32912 SERIES
CAPACITANCE:0.15 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%