- Part # B32674D4335K
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B32674D4335K
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM
3.3UF
450V
10%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32674 SERIES
CAPACITANCE:3.3 F
CAPACITANCE TOLERANCE:10%
CAPACITOR DIELEC
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 01/11/2016
B32674D4335K
Especificaciones
- Part # B32674D4335K
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B32674D4335K
3.3UF
450V
10%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32674 SERIES
CAPACITANCE:3.3 F
CAPACITANCE TOLERANCE:10%