- Part # B32671L103J
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B32671L103J
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM
0.01UF
500V
5%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32671L SERIES
CAPACITANCE:0.01 F
CAPACITANCE TOLERANCE:5%
CAPACITOR DIELE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 01/11/2016
B32671L103J
Especificaciones
- Part # B32671L103J
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B32671L103J
0.01UF
500V
5%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32671L SERIES
CAPACITANCE:0.01 F
CAPACITANCE TOLERANCE:5%