- Part # B32653A2153J
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B32653A2153J
CAPACITOR
15NF 2000V CAPACITOR
15NF 2000V
CAPACITANCE:15NF
VOLTAGE RATING
AC:700V
DC:2000V
CAPACITOR DIELECTRIC TYPE:POLYPROPYL
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 29/10/2014
B32653A2153J
Especificaciones
- Part # B32653A2153J
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B32653A2153J
CAPACITOR
15NF 2000V CAPACITOR
15NF 2000V
CAPACITANCE:15NF
VOLTAGE RATING
AC:700V
DC:2000V