- Part # B32529C474K
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B32529C474K
CAPACITOR PEN FILM
0.47UF
63V
10%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32529 SERIES
CAPACITANCE:0.47 F
CAPACITANCE TOLERANCE:10%
CAPACITOR DIELECTRIC TYPE:PE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 15/02/2019
B32529C474K
Especificaciones
- Part # B32529C474K
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B32529C474K
CAPACITOR PEN FILM
0.47UF
63V
10%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32529 SERIES
CAPACITANCE:0.47 F
CAPACITANCE TOLERANCE:10%