- Part # B32529C334K
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B32529C334K
CAPACITOR PEN FILM
0.33UF
63V
10%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32529 SERIES
CAPACITANCE:0.33 F
CAPACITANCE TOLERANCE:10%
CAPACITOR DIELECTRIC TYPE:PE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 01/11/2016
B32529C334K
Especificaciones
- Part # B32529C334K
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B32529C334K
CAPACITOR PEN FILM
0.33UF
63V
10%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32529 SERIES
CAPACITANCE:0.33 F
CAPACITANCE TOLERANCE:10%