- Part # B32529C155J
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B32529C155J
CAPACITOR PEN FILM
1.5UF
63V
5%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32529 SERIES
CAPACITANCE:1.5 F
CAPACITANCE TOLERANCE:5%
CAPACITOR DIELECTRIC TYPE:PEN (P
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 01/11/2016
B32529C155J
Especificaciones
- Part # B32529C155J
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B32529C155J
CAPACITOR PEN FILM
1.5UF
63V
5%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32529 SERIES
CAPACITANCE:1.5 F
CAPACITANCE TOLERANCE:5%