- Part # B32529C1104K
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B32529C1104K
CAPACITOR
0.1UF 100V CAPACITOR
0.1UF 100V
CAPACITANCE:0.1UF
VOLTAGE RATING
AC:63V
DC:100V
CAPACITOR DIELECTRIC TYPE:POLYESTER
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 29/10/2014
B32529C1104K
Especificaciones
- Part # B32529C1104K
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B32529C1104K
CAPACITOR
0.1UF 100V CAPACITOR
0.1UF 100V
CAPACITANCE:0.1UF
VOLTAGE RATING
AC:63V
DC:100V